APIE MUS

RenQiu Dong Wang Machinery Parts Co, Ltd buvo nustatyta 2006 metais. Tai aukštųjų technologijų įmonė, kuri specializuojasi standartinių žvaigždučių gamyboje (ANSI, DIN, JIS). Dabar užmezgėme glaudžius prekybos santykius su platintojais daugelyje šalių ir regionų, pvz., Europoje, Pietų Amerikoje, Azijoje, Okeijoje ir pan. Po daugiau nei dešimties metų pastovaus vystymosi ir technologijų kaupimosi, jis tapo viena iš kinijos labiausiai patyrusių žvaigždžių gamintojų. naudojasi geru vartotojų atsaku namuose ir užsienyje. Visada mūsų prioritetas yra gaminti produktus su dideliu tikslumu ir ilgu tarnavimo laiku. Vadovaujant valdybos pirmininkui Liu Xudong, ir per sunkų visų darbuotojų darbą, bendrovė išplėtė savo mastą. Dabar ji turi beveik 100 įvairių gamybos įrangos komplektų ir yra įrengta įvairių tipų tikslumo testavimo įranga. Veiklos metais įmonė suformavo unikalų gamybos ir valdymo būdą. "DWSK žvaigždutė" turi aukštą stovintį tašką ir siekia aukštos kokybės ir didelio kiekio produkcijos. "Nuolat tobulėja" dvasia, bendrovė siekia projektuoti ir gaminti perdavimo produktus su aukščiausios kokybės ir didelio efektyvumo jums. Pažangios mašinos ir įranga, rafinuota valdymo komanda ir profesionalios gamybos technologijos yra svarbios "DWSK Sprocket" plėtros garantijos. Optimalus medžiagų paruošimas, puikus apdorojimas, griežtas kokybės tikrinimas ir klientų aptarnavimas tapo sėkmingu įmonės strategijos pasirinkimu. Visiems produktams, mes esame labai svarbūs siekiant užtikrinti, kad kiekvienas produktas gali būti pripažintas klientų. Mes nuolat galvoja ir sunkiai dirbame, kad taptume kokybišku žvaigždutės tiekėju. Per dieną pilnas galimybių ir iššūkių, bendrovė laikosi verslo filosofija "vientisumo valdymas, kompetencija, klientų pirma", ir skiria savo klientams "kokybės 100%, kokybės 100%" kokybės produktus. Žinome, kad tik nuolat vykdę aukštos kokybės produktus ir paslaugas galime tvirtai laikytis vis aržesnio konkurencingoje rinkoje ir laimėti klientų priklausomybę. Mes norėtume turėti draugų per pramonės aplankyti mūsų gamykloje ir duoti mums keletą vertingų pasiūlymų, dirbant kartu, mes galime sukurti perspektyvią ateitį.

Rodyti daugiau

žINIOS

Individualus asa gyvatvorius dėl pardavimų pristato danties formos vėžės

Pavara yra ratas su cog tipo sagties dantimis, kuris naudojamas tinkleliui su bloku, kurio tikslus žingsnis yra ant grandinės ar kabelio. Vėžės plačiai naudojamos mechaniniame perdavime chemijos, tekstilės mašinose, eskalatoriuose, medienos apdirbime, trimačiuose automobilių stovėjimo garažuose, žemės ūkio mašinose, maisto perdirbime, prietaisuose, naftos ir kitose pramonės šakose.

2021-09-18 Rodyti daugiau

Įvadas asa sprocket tiekėjas kinija: mažai žinių apie sprocket sandarumo!

Sparnuotės sandarumas turėtų būti tinkamas. Per ankštas padidės energijos suvartojimą, o guolis lengvai nusidėvi. Sparnuotė per laisva ir lengva nušokti nuo grandinės. Sparnuotės sandarumas yra: pakelkite arba paspauskite žemyn nuo sparnuotės vidurio, tai yra apie 2%-3% centrinio atstumo tarp dviejų vėžės.

2021-09-17 Rodyti daugiau

Kaip išlaikyti standartinį sprocket?

Sprocket yra ratas su sragačio tipo sagties smakrais, kuris naudojamas tinkleliui su bloku su tiksliu žingsniu ant jungties ar kabelio. Sprockets yra plačiai naudojami mechaninės transmisijos chemijos, tekstilės mašinos, eskalatoriai, medienos apdirbimo, trimatis automobilių stovėjimo garažai, žemės ūkio mašinos, maisto perdirbimas, prietaisai, naftos ir kitų pramonės šakų. Kaip naujas pavaros produktas, sprocket turi didelį perdavimo greitį. Savo konkrečiame taikymo procese dėl didelio greičio pranašumo sukurtas triukšmas yra labai mažas, o tai taip pat padeda pasiekti gerą apdorojimo aplinką. Jo taikymas ne tik turi didelį montavimo tikslumą, bet ir idealų apdirbimo tikslumą, kuris sutaupo daug problemų būsimiems priežiūros darbais. Be to, kompaktiškos "sprocket" struktūros privalumai daro jį didesniu perdavimo santykiu, o jo tarnavimo laikas yra palyginti didelis.

2020-12-01 Rodyti daugiau

Simplex sparnuotė tiekėjas kinija kalba apie vėžės susidėvėjimo priežastis

Pavara yra ratas su cog tipo sagties dantimis, kuris naudojamas tinkleliui su bloku, kurio tikslus žingsnis yra ant grandinės ar kabelio.

2021-10-22 Rodyti daugiau

Individualizuotos simplekso vėžės kaina pristato žinias apie armatūros ir surinkimo vėžės

Varomoji vėžė yra derinama su variklio išvesties velenu splinos pavidalu ir yra pritvirtinta splinos atramine arba veržle. Išmontuojant, galite pašalinti vėžės dangtį, pašalinti grandinę, atsukti spline apkabą ar tvirtinimo veržlę, tada galima ištraukti mažą vėžę. Surinkus, tęskite atvirkštinę tvarką.

2021-11-02 Rodyti daugiau

V-diržo skriemulio iš kinijos gamintojas pristato atsargumo priemones diržo skriemulio surinkimo

Šešiakampis lizdas varžtai montavimas taip pat turėtų būti valomi benzinu ir džiovinti prieš surinkimą. Tepalinė alyva ar tepalas neturėtų būti taikomas varžtams ar varžtų skylėms, kad būtų užtikrintas pakankamas trinties ir savaiminio užrakinimo gebėjimas sugriežtinus varžtus.

2021-11-16 Rodyti daugiau

Sprocket b tipo vienas tiekėjas kinija kalba apie sprocket elastingumo reiškinys

Viena vertus, apdorojimo metu danties sparnuotės žingsnio klaida gali būti rimtesnė. Nors bendras sparnuotės gamintojas yra labai įgudęs apdoroti sparnuotės technologiją. Kalbant apie jo apdorojimo apimtį, ypač perdirbant mažas partijas grandinių apvali laikas.

2021-12-03 Rodyti daugiau

Didmeninė servetėlė b tipo vienas pasakoja apie šildymo metodą vėžės

Labai svarbu pasirinkti pagrįstą šildymo metodą pagal vėžės formos ir iškraipymo tendenciją. Kai šildymo pavarų įvairių formų, dydžių ir medžiagų, reikia imtis būtinų priemonių, kiek įmanoma, siekiant sumažinti iškraipymą šildymo proceso metu.

2021-12-02 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau