O NáS

RenQiu Dong Wang Machinery Parts Co., Ltd. byla nalezena v roce 2006. Jedná se o high-tech podnik specializující se na výrobu standardních ozubených kol (ANSI, DIN, JIS). Nyní jsme navázali úzké obchodní vztahy s distributory v mnoha zemích a regionech, jako je Evropa, Jižní Amerika, Asie, Oceánie a tak dále. Po více než deseti letech stabilního vývoje a technologické akumulace se stala jedním z nejzkušenějších čínských výrobců řetězových kol. se těší dobrou odezvu od uživatelů doma i v zahraničí.. Naší prioritou je vždy vyrábět výrobky s vysokou přesností a dlouhou životností. Pod vedením pana Liu Xudonga, předsedy představenstva, a díky tvrdé práci všech zaměstnanců společnost rozšířila svůj rozsah. Nyní má téměř 100 sad různých výrobních zařízení a je vybaven různými typy přesných zkušebních zařízení. V letech provozu společnost vytvořila jedinečný způsob výroby a řízení. "DWSK řetězové kolo" má vysoký stání, a usilovat o vysoké standard a vysoké množství výroby. V duchu "neustále zlepšovat", společnost si klade za cíl navrhnout a vyrábět přenosové výrobky s nejlepší kvalitou a vysokou účinností pro vás. Pokročilé stroje a zařízení, rafinovaný manažerský tým a profesionální výrobní technologie jsou důležitými zárukami pro vývoj "DWSK Sprocket". Optimální příprava materiálu, jemné zpracování, přísná kontrola kvality a zákaznický servis se staly úspěšnými strategickými volbami společnosti. Pro všechny produkty jsme velmi důležité, abychom zajistili, že každý produkt může být rozpoznán zákazníky. Neustále přemýšlíme a usilovně pracujeme na tom, abychom se stali kvalitním dodavatelem řetězových kol. V den plný příležitostí a výzev, společnost dodržuje obchodní filozofii "integrity management, dokonalost, zákazník na prvním místě", a věnuje svým zákazníkům s "kvalita 100%, kvalita 100%" kvalitní produkty. Víme, že pouze neustálým sledováním vysoce kvalitních produktů a služeb můžeme stát pevně na stále zuřivějším konkurenčním trhu a získat závislost zákazníků. Rádi bychom měli přátele v průmyslu, aby navštívili naši továrnu a dali nám nějaké cenné návrhy, tím, že budeme spolupracovat, můžeme vytvořit slibnější budoucnost.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Individuální asa kolečko na prodeji zavádí tvar zubů kolečka

Kolečko je kolo s zavěšovacími zuby, které se používá k provázání bloku s přesným rozstupem na řetězce nebo kabelu. Kolejnice jsou široce používány v mechanickém přenosu v chemických, textilních strojích, eskalátorech, zpracování dřeva, trojrozměrných parkovacích garážích, zemědělských strojích, zpracování potravin, přístrojích, ropných a jiných průmyslových odvětvích.

2021-09-18 zobrazit více

Introduction of asa sprocket supplier china: little knowledge about sprocket tightness!

Těsnost kolejnice by měla být vhodná. Příliš těsné se zvýší spotřeba energie a ložisko se snadno opotřebuje. Kolečko je příliš volné a je snadné skočit z řetězu. Těsnost kolejnice je: zvedněte nebo stlačte dolů od středu kolejnice, což je asi 2%-3% středové vzdálenosti mezi dvěma kolejnicemi.

2021-09-17 zobrazit více

Jak udržovat standardní řetězové kolo?

Řetězové kolo je kolo s ozubeným sponou typu, které se používá k vytvoření sítě s blokem s přesnou roztečí na spojnici nebo kabelu. Řetězová kola jsou široce používána v mechanickém přenosu v chemickém, textilním stroji, eskalátorech, zpracování dřeva, trojrozměrných parkovacích garážích, zemědělských strojích, zpracování potravin, přístrojové vybavení, ropě a dalších průmyslových odvětvích. Jako nový převodový produkt má řetězové kolo vysokou přenosovou rychlost. Ve specifickém procesu aplikace je díky své vysokorychlostní výhodě hluk velmi malý, což také přispívá k dosažení dobrého zpracovatelského prostředí. Ve své aplikaci má řetězové kolo nejen vysokou přesnost instalace, ale má také ideální přesnost obrábění, což šetří spoustu problémů pro budoucí údržbu. Navíc díky výhodám kompaktní konstrukce řetězového kola má větší převodový poměr a jeho vlastní životnost je poměrně vysoká.

2020-12-01 zobrazit více

Simplex kolečko dodavatel čína mluví o příčinách opotřebení kolejnice

Kolečko je kolo s zavěšovacími zuby, které se používá k provázání bloku s přesným rozstupem na řetězce nebo kabelu.

2021-10-22 zobrazit více

Individualizovaná cena simplexového kolečka zavádí znalosti demontáže a montáže kolejnice

Hnací kolečko je kombinováno s výstupním šachtem motoru ve formě splinu a je upevněno splinovým obrysem nebo maticí. Při demontáži můžete odstranit kryt kolejnice, odstranit řetěz, odšroubovat zábradlí nebo upevňovací matici, pak lze vytáhnout malou kolečku. Při sestavování pokračujte v opačném pořadí.

2021-11-02 zobrazit více

Řemena v-pásu z čínského výrobce zavádí opatření pro montáž řemíku

Šestihranné zásuvky pro montáž by měly být také očištěny benzínem a před montáží sušeny. Lubrikační olej nebo mastný tuk by neměly být aplikovány na šrouby nebo šroubové otvory, aby se zajistilo dostatečné tření a schopnost samonahování po stisknutí šroubů.

2021-11-16 zobrazit více

Kolečko b typ jediný dodavatel čína mluví o fenoménu pružnosti kolečka

Na jedné straně může být při zpracování závažnější chyba ve stupni zubů kolejnice. Ačkoli výrobce generálního kolejového vozu je velmi kvalifikovaný v oblasti zpracování kolejových technologií. Co se týče objemu zpracování, zejména při zpracování malých šarží řetězců v kruhovém čase.

2021-12-03 zobrazit více

Velkoobchodní kolečko b typ jeden říká o metodě vytápění kolejnice

Je velmi důležité zvolit rozumnou metodu vytápění podle tvaru a trendu zkreslení kolejnice. Při ohřívání zařízení různých tvarů, velikostí a materiálů je třeba co nejvíce přijmout nezbytná opatření, aby se během procesu vytápění snížilo zkreslení.

2021-12-02 zobrazit více

zobrazit více